EHBO aan Kinderen is speciaal ontwikkeld voor mensen die beroepsmatig veel met kinderen en baby’s te maken hebben. Deze cursusvariant bestaat uit een herhalingstraining Eerste Hulp aan Kinderen en u frist uw kennis en vaardigheden op met een herhalingstraining BHV.
Cursusduur: e-learning + praktijkdag
Open inschrijving
Kinderen zijn nieuwsgierig en willen de wereld ontdekken. Dat gaat nooit zonder vallen of stoten. Snel en adequaat reageren bij een ongeval met een kind kan van levensbelang zijn. Dit begint met een goede voorbereiding, zodat de reactie kalm en efficiënt is.
EHBO aan Kinderen kan worden gecombineerd met een BHV-basiscursus. In beide trainingen is een grote overlap en hiermee heeft u in een klap het volledige veiligheidsvraagstuk opgelost. Een BHV’er: